İvedik OSB - Ankara

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Dörtel Metal, 2000 yılında girişimci teknik öğretmen Sırrı Türkmen tarafından Ostim ‘de faaliyetlerine başlamıştır. Villa ve konut İmalatı konusunda çok başarılı inşaat firmaları ile yaptığı ortak ferforje tasarımları, çelik konstrüksiyon imalat ve uygulamalarında kendisini ispat etmiştir.

Bünyesinde bulunan teknik kadro ve deneyimli ustaların hedefi ürettikleri ürünlerin kalite, sağlamlık, estetik, kullanılabilirlik konularında mükemmeli yakalamaktır. Firmamız ürün yelpazesini daha da genişleterek, makine parkuruna hidrolik giyotin makas, eksantrik presler, hidrolik abkant pres,plazma, lazer kaynak makinası ve rollform gibi makineleri de ekleyerek teknolojisini yenilemiş ve Türkiye’de bir çok cezaevinin demir doğrama işlerini alan firmamız, cezaevlerinde kullanılan kapı kasası, kapı kanadı, fitilli kapı kasası gibi imalatları da sözleşmede belirtilen tarih ve kalitede başarıyla tamamlamıştır.

2010 Yılında ürün yelpazesine “Mekanik Bağlantı” elemanlarını da dahil ederek cephe kaplama (Mermer, Granit, Alüminyum, Sinterflex, Prekast,Tepepan, Fibercement, Hekimboard, Ekopan) sektöründe sizlere hizmet vermeye başlamıştır. “Demir”, “Çelik” ve “Paslanmaz ‘’ gibi alternatiflerle , değişik ölçü ve ebatlarda Ankraj, Askı ve Uzatma Sistemleri, Dübel, Kelepçe, Cıvata, Somun, Pul, Vida ve Bağlantı Elemanları, m profil ve j profil üretmekteyiz. Standart Üretimin dışında özel projelere göre “özel” ürünler geliştiren DÖRTEL METAL, direkt ihracatın yanı sıra ihracat yapan firmalara üretici görevini üstlenmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye özen gösteren DÖRTEL METAL müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Her türlü demir doğrama, çelik konstrüksiyon, çelik çatı, yangın merdiveni, kör kasa, ferforje, korkuluk, sac kesim büküm, cezaevi özel kapıları, grill kapılar, yangın merdiveni imalatları yanı sıra “mekanik bağlantı” sistemleri ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?